Gotowy projekt architektoniczny

Pomożemy Ci wybrać, kupić i zaadaptować idealny projekt architektoniczny dla Twojego domu.

Zakup i adaptacja gotowego projektu architektonicznego

Gotowy projekt architektoniczny to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w niższej cenie. Projekty katalogowe są często tańsze niż indywidualne projekty budowlane. Z uwagi na fakt, iż projekt jest już gotowy, skraca się także czas całej inwestycji. Jeżeli mimo wszystko, nadal jesteś zainteresowany projektem indywidualnym, kliknij tutaj.

Gotowe projekty budowlane

Zakup gotowego projektu architektonicznego nie jest prostym zdaniem. Na rynku dostępnych jest tak wiele produktów, że osoby nie mające doświadczenia w tym zakresie, często mają problem z wyborem najlepszego dla nich rozwiązania. Nie każdy gotowy projekt budowlany będzie także możliwy do adaptacji w przypadku Twojej inwestycji.

W naszym biurze, dzięki szczegółowej analizie Twoich potrzeb, pomożemy Ci wybrać spośród setek gotowych projektów domów, projekt, który będzie nie tylko możliwy do wdrożenia ale także będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwana. Specjalizujemy się w projektach budynków mieszkalnych jednorodzinnych i budynków gospodarczych. Naszymi klientami są przede wszystkim indywidualni inwestorzy.

Ile kosztuje gotowy projekt architektoniczny?

Ceny gotowych projektów architektonicznych zależą oczywiście od bardzo wielu czynników. Korzystając z naszych usług, w każdym przypadku podejmujemy negocjacje cenowe z właścicielem projektu aby jak najbardziej obniżyć cenę zakupu. Chcemy abyś otrzymał jak najwięcej, płacąc jak najmniej.

Kompletna adaptacja projektu gotowego

Każdy gotowy, katalogowy projekt architektoniczny należy zaadaptować do obowiązującego na terenie przeznaczonym pod inwestycję, planu zagospodarowania przestrzennego. Innymi słowy, trzeba go dostosować nie tylko do Twoich oczekiwań ale także do obowiązujących norm i przepisów. Naszym Klientom oferujemy usługę polegającą na adaptacji posiadanego już projektu architektonicznego zakupionego osobiście lub za naszym pośrednictwem.

Usługę kierujemy do:

 • klientów indywidualnych
 • innych biur architektonicznych zainteresowanych współpracą.

W skład usługi wchodzi:

 • uzyskanie mapy do celów projektowych w skali 1:500,
 • uzyskanie wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
 • uzyskanie warunków dostawy energii elektrycznej,
 • uzyskanie warunków dostawy gazu,
 • uzyskanie warunków wykonania przyłącza wodociągowego, kanalizacyjnego,
 • wykonanie uzgodnień projektu wodociągowego, kanalizacyjnego,
 • adaptacja projektu gotowego, przez uprawnionego projektanta w zakresie architektury i konstrukcji,
 • opracowanie projektu zagospodarowania działki,
 • adaptacja projektu gotowego, w zakresie instalacji sanitarnych wraz z instalacjami zewnętrznymi
 • adaptacja projektu gotowego, w zakresie instalacji elektrycznej wraz z instalacją zewnętrzną
 • dostarczenie kompletu dokumentów do Starostwa Powiatowego odpowiedniego ze względu na właściwość miejscową terenu przeznaczonego pod inwestycję,
 • odebranie ze Starostwa decyzji o pozwoleniu na budowę wraz z dziennikiem budowy,
Na życzenie klienta, pomoc w wybraniu kierownika budowy oraz ewentualnych podwykonawców.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub osobistego. Nasze biuro mieści się w miejscowości Cuple w gminie Bełżyce. Oferujemy także możliwość dojazdu do domu klienta, na teren inwestycji oraz do Urzędów w imieniu inwestora.

Jesteśmy bardzo elastyczni w związku z czym dopasujemy godziny spotkania do Twoich potrzeb i możliwości (także poza standardowymi dniami roboczymi). Zapraszamy.